Polityka bezpieczeństwa

POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA PWPO-T PROMONT SPÓŁKA Z O. O.

Wersja z dnia 25.05.2018 roku

Prywatność danych osobowych jest dla nas bardzo ważna. Gromadzimy je, przetwarzamy i wykorzystujemy jedynie w sytuacjach, kiedy Wyraziłeś/aś na to zgodę. Zawsze prosimy wyłącznie o podanie danych, które są niezbędne, z punktu widzenia prawa, bądź aby móc odpowiedzieć na Twoje zapytanie. 
Dane osobowe to wszelkie dane, które można powiązać z konkretną osobą. Należą do nich m.in.: imię i nazwisko, adres, adresy e-mail.

1. Administrator danych

Administratorem danych osobowych jest PWPO-T PROMONT Spółka z o.o.. 
Możesz skontaktować się z naszym inspektorem danych osobowych wysyłając pismo na adres spółki z dopiskiem „Do inspektora danych osobowych” lub na adres mailowy: biuro@promont88.pl w temacie wpisując: ”Do inspektora danych osobowych”

2. Zakres informacji objętych polityką bezpieczeństwa

Nasza strona internetowa powstała po to, abyś mógł dowiedzieć się kim jesteśmy, co robimy, jakie produkty oferujemy. Zbieramy Twoje dane osobowe tylko w przypadku, gdy wyrazisz na to zgodę poprzez zaznaczenie kwadratu „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych”. 
Na naszej stronie używamy pliki cookie. Są to dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w Twoim komputerze. Używane są w celu optymalizacji procesu korzystania ze naszej strony. 

3. Twoje prawa związane z twoimi danymi.

W odniesieniu do twoich danych osobowych przysługuje Ci prawo do: 
• dostępu do twoich danych,
• sprostowania danych,
• bycia zapomnianym, 
• ograniczenia przetwarzania danych,
• przenoszenia danych.

4. Zmiany w postanowieniach dotyczących prywatności danych

Informujemy, że PWPO-T PROMONT Spółka z o. o. ma prawo do zmiany wyżej opisanych postanowień w każdym momencie.

Copyright © 2023 PROMONT Spółka z o.o.

Design by Graff