Przemysł maszynowy

Obróbką metali zaczęliśmy zajmować się w 1988 roku i do tej pory jest to jeden z naszych kluczowych obszarów działalności.

Nasz rozbudowany park maszynowy pozwala nam na kompleksową realizację Państwa zamówień zarówno jednostkowych, jak i wielkoseryjnych. Ponadto większość operacji wykonujemy u nas w zakładzie dzięki czemu możemy w pełni kontrolować jakość naszych podzespołów.

Produkujemy dla wiodących producentów z obszarów AGD, Przemysłu Maszynowego, Teleinformatycznego, Energetycznego, Samochodowego, Spożywczego itp. W tym obszarze działalności 80% naszych podzespołów wysyłanych jest do Unii Europejskiej.

Ponadto nasze biuro konstrukcyjne pomoże Państwu w zaprojektowaniu najlepszego i najtańszego rozwiązania dopasowanego do Waszych potrzeb.

Jesteśmy również wyposażeni w izbę pomiarową dzięki, której możemy dostarczyć wyniki i raporty, jakich oczekujecie.

W ramach obróbki metali oferujemy: cięcie laserowe blach płaskich na 5 najnowszych laserach, cięcie laserowe rur i kształtowników, cięcie laserowe 3D, cięcie na maszynach kombinowanych, gięcie, tłoczenie na prasach, spawania MIG, MAG, TIG, malowanie proszkowe oraz na mokro (również dostosowane do warunków morskich), toczenie, frezowanie oraz montaż.

wyślij zapytanie zadzwoń do nas
  Uzdatnianie powietrza
  


  

Copyright © 2023 PROMONT Spółka z o.o.

Design by Graff