Pracodawcy uhonorowani

Do Spółdzielni Mieszkaniowej w Świebodzicach trafił dyplom i tytuł Pracodawcy Roku 2011 w Świebodzicach. Tytuł przyznali Czytelnicy Gazety Świebodzickiej, głosujący w dorocznym plebiscycie, prowadzonym na łamach dwutygodnika. II miejsce przypadło firmie PWPO-T Promont, a III - Defalin Group.
Wręczenie dyplomów laureatom nastąpiło w piątek, 13 kwietnia, w ratuszu. W imaniu burmistrza miasta Bogdana Kożuchowicza, który ze względu na obowiązki nie mógł uczestniczyć w całym spotkaniu, przekazał je przewodniczący Rady Miejskiej Świebodzic Łukasz Kwadrans oraz Agnieszka Bielawska-Pękala rzecznik prasowy UM i prowadząca gazetę.
Dyplomy odebrali: Elżbieta Krzan, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej w Świebodzicach, Leonard Pławecki, wiceprezes PWPO-T Promont oraz Lubomir Trojanowski, szef Defalinu. W miłej atmosferze, przy kawie i ciastkach, rozmawialiśmy o aktualnych problemach przedsiębiorców, planach rozwoju a także przymiarkach do rozbudowy obu zakładów, które są zainteresowane terenami w świebodzickiej strefie przemysłowej.

artykuł pochodzi ze str http://www.swiebodzice.pl/strony/do_druku/aktualnosci/2012/wiadomosci/04/024.htm

Copyright © 2023 PROMONT Spółka z o.o.

Design by Graff